Kas yra kokosų vanduo?chi kokosų vanduo

Kokosų vanduo – tai skaidrus skystis jaunų kokosų viduje. Jis atsiranda apie trečią mėnesį nuo vaisiaus užsimezgimo, pasiekia didžiausią kiekį aštuntą mėnesį, o vėliau mažėja virsdamas vaisiaus endospermu (minkštimu). Chi kokosų vanduo yra surinktas tik iš jaunų kokosų riešutų, kai jame būna didžiausias kiekis elektrolitų ir kitų naudingų medžiagų.

Šis jaunų kokosų riešutų skystis turi nedaug kalorijų ir visiškai neturi riebalų, tačiau turi daug naudingų medžiagų. Jame nėra pridėto cukraus ir konservantų, turi daug kalio, kalcio, magnio ir elektrolitų, kurie palaiko Jūsų kūno dehidrataciją, energiją ir sveikatą.

330 g kokosų vandenyje kalio yra dvigubai daugiau negu viename banane. CHI kokosų vanduo yra tiesiog nepamainomas gerinant fizinę formą ir yra puiki dirbtinių energinių gėrimų alternatyva.

CHI kokosų vanduo:

  • – mažina galvos skausmą;
  • – malšina kosulį;
  • – naikina bakterijas;
  • – mažina šlapimo takų problemas;
  • – padeda išvengti dehidratacijos (vandens kiekio organizme sumažėjimas, kai jo organizme lieka mažiau negu fiziologinė norma);
  • – naikina žarnyno kirminus, bakterijas;
  • – apsaugo nuo akmenų formavimosi inkstuose;
  • – gelbsti esant padidėjusiam cholesterolio kiekiui.

Trumpa istorija

Jonathan Newman, CHI įkūrėjas

2004 metais savo medaus mėnesį praleidau Phi Phi saloje, Tailande. Ten aš pradėjau gerti kokosų vandenį. Mūsų sąlą puošė kokosų palmės ir jauni, žali kokosai buvo skinami švieži. Jie būdavo prapjaunami ir į juos įdedamas šiaudelis — tokiu būdu išgerdavau ne mažiau penkių kokosų per dieną! Gerdamas kokosų vandenį, iš karto pajutau pagerėjusią savijautą: jaučiausi energingas, hidratuotas, sveikas ir harmoningas, o mano bendras nuovargis pradingo ir išblyškusios akys pradėjo švytėti.

Po kelerių metų Londone aptikau supakuotus kokosų sulčių gėrimus. Išbandęs daugumą „rinkos lyderių“, supratau, kad jie neskanūs, reikalavimai mitybai neatitinka produkto ir gėrimas dažnai yra apgaulingai balinamas, į jį pridedama cukraus ar kvapiųjų medžiagų. Pamaniau, kad galiu padaryti daug geriau.

Aš esu režisierius ir neturiu jokios patirties prekyboje. Turbūt kiekvienas pagalvojo, kad esu kažkiek pamišęs, kai 2011 m., padidinęs verslo finansavimui reikalingą pradinį kapitalą, grįžau į Tailandą. Aš važinėjau po šalį, ieškodamas puikių kokosų mūsų pačių kokosų sulčių gėrimui.

Galų gale, regione, kuris yra žinomas dėl vienų iš saldžiausių kokosų Tailande, sutikome būsimosios Chi kokosų plantacijos savininką.

Aš ragavau kokosų vandenį ir lyginau jį su kitais, rinkoje esančiais, kokoso sulčių gėrimais. Lankiausi jogos mokyklose ir atlikau įvairius skonio bandymus. Mūsų kokoso vanduo laimėjo kiekviename skonio bandyme.

Tuomet nusprendėme sukurti savo prekės ženklą. Panašu, kad visi mūsų konkurentai pavadinime naudojo žodį „coco“, o gėrimo pakuotės priekyje buvo tas pats žalio kokoso vaizdas. Norėjome sulaužyti normas savo pavadinimu ir pakuote. “Chi” reiškia “gyvenimo jėgą” — tai atrodė puikiu metodu apibūdinti mūsų gaminį.

Pažink gaivinančią
Chi gėrimų įvairovę

Noriu kokosų vandens!
ADRESAS
Treniotos 17-4,
LT-08121, Vilnius
SOCIALINIAI TINKLAI
KONTAKTAI
+370 657 58256
info@chigerimai.lt