100% grynas ir natūralus CHI jaunų kokosų vanduo
Sportas, grožis, sveikata – viskas viename!

Jaunų kokosų vanduo – tai skaidrus skystis jaunų kokosų viduje. Jis atsiranda apie trečią mėnesį nuo vaisiaus užsimezgimo, pasiekia didžiausią kiekį aštuntą mėnesį, o vėliau mažėja virsdamas vaisiaus endospermu (minkštimu). CHI kokosų vanduo yra surinktas tik iš jaunų kokosų riešutų, kai jame būna didžiausias kiekis elektrolitų ir kitų naudingų medžiagų.

CHI jaunų kokosų vanduo yra puikus gėrimas sportuojantiems. Šis jaunų kokosų riešutų skystis neturi daug kalorijų, tačiau turi daug kalio, kalcio, magnio ir elektrolitų, kurie palaiko Jūsų kūno rehidrataciją, suteikia energijos ir gerina sveikatą. Jame nėra pridėto cukraus ar konservantų. Tai 100% natūralus produktas.

Jaunų kokosų vandenyje gausu vitaminų ir mineralinių medžiagų: kalio, kalcio, fosforo, magnio, geležies, natrio, vitaminų B1, B2, B6 ir C. Mineralinės medžiagos yra susijusios su skysčių įsisavinimu bei nervinės sistemos ir raumenų veikla. Kokosų vanduo pasižymi aktyvumu, nes jo sudėtyje yra tiek pat elektrolitų, kiek ir mūsų kraujyje. Šios gėrimo savybės itin tinka daug sportuojantiems. 330ml kokosų vandens pakuotėje esančio kalio yra dvigubai daugiau negu viename banane. Kokosų vanduo turi tų pačių naudingųjų komponentų kaip ir sportininkams skirti gėrimai. Tai reiškia, kad kokosų vanduo natūraliai papildo treniruočių metu prarasto labai svarbaus kalio ir kitų medžiagų atsargas. CHI kokosų vanduo yra tiesiog nepamainomas gerinant fizinę formą ir puiki dirbtinių energetinių gėrimų alternatyva.

Kalis reikalingas ne tik sportuojantiems žmonėms.  Žmogaus mityboje šio elemento nėra daug, o natrio – gerokai daugiau nei reikėtų. Toks disbalansas kenkia sveikatai. Yra nustatyta, kad tiems žmonėms, kurie maitinosi tik nedaug kalio turinčiais produktais, tačiau suvartodavo daug natrio, rizika mirti nuo širdies ligų buvo didesnė du kartus, o tikimybė baigti gyvenimą anksčiau dėl kitų priežasčių – 50%.

Riešutinė kokosų palmė tropikuose vadinama Gyvybės medžiu. Tai nuostabu, nes kokosų riešutų vanduo pasižymi ypatinga gydomąja galia ir nauda.

Kokosų vanduo taip pat yra nepamainomas virškinimo procesams.  Kokosų riešutuose gausu skaidulų, gerinančių virškinimą ir neleidžiančių užkietėti viduriams. Kokosų vanduo yra natūralūs antihistaminai ir antivirusinės priemonės, kurios naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius. Be to, kokosų vanduo iš organizmo šalina  toksines medžiagas.

Kokosų riešutų vanduo mažina stresą. Šiame gėrime gausu vitamino B, kuris yra svarbus gyvybinei ir nervinei sistemai. Taigi, po ilgos ir įtemptos darbo dienos stiklinė kokosų vandens padės atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.